W dniach 14.12 - 28.12 planowane jest przeniesienie serwisu. Aktualnie serwis przechodzi testy na nowym hostingu. Przeniesienie nastąpi jednego dnia i wówczas forum zostanie wyłączone. Zostaną uruchomione nowe funkcje forum ... Za utrudnienia przepraszamy.

TEMAT: [Kamionki] szkoła w Kamionkach na ul. Mieczewskiej

[Kamionki] szkoła w Kamionkach na ul. Mieczewskiej 3 lata 3 miesiąc temu #2400

witam,
nie wiem czy wiecie, ale są już plany budowy nowej szkoły w Kamionkach - przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, z tego co słyszałem to nawet ziemia przy ul. Mieczewskiej jest już kupiona, ale jak zwykle w Polsce nie ma kasy na budowę szkoły...

trzeba się za to zabrać dla naszych dzieciaków i zacząć męczyć Kórnik, żeby zaczęli działać. Wybudowali piękny basen za 55 mln. to teraz czas na szkołę. Jest nas już w Borówcu, Kamionkach i Szczytnikach 10 tyś. - to jest połowa gminy Kórnik!!! z tego co wiem to muszą to zrobić jak najszybciej, bo alternatywy nie ma - Szczodrzykowo jest przepełnione, za rok czeka ich system trzyzmianowy!

jak ktoś może pomóc i dołączyć się to się odzywajcie.

Szkoła Kamionki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:[Kamionki] szkoła w Kamionkach na ul. Mieczewskiej 3 lata 3 miesiąc temu #2402

 • dami
 • dami Avatar
 • Offline
 • More Details
  • Posty:104
  • Thank you received:12
  • Oklaski: 5
a nie pomyliłeś się pisząc o Kamionkach B)

Może chodziło o szkołę w Kórniku

bip.kornik.pl/kornikm/dir/zalacznik/wiadomosc/4484/ogloszenie.htm
Kórnik: Rozbudowa szkoły podstawowej nr 1 przy ul. Dworcowej w Kórniku
Numer ogłoszenia: 195422 - 2011; data zamieszczenia: 12.07.2011
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane

W Kamionkach gmina tylko "planuje" a reszta to fikcja :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:[Kamionki] szkoła w Kamionkach na ul. Mieczewskiej 3 lata 3 miesiąc temu #2403

 • polyanna
 • polyanna Avatar
 • Offline
 • More Details
  • Posty:110
  • Thank you received:3
  • Oklaski: 1
nie
JEŚLI tam kompleks szkolny powstanie, to jest on planowany wlasnie w Kamionkach przy ul. ul. Mieczewskiej

jak można chodzić do szkoły na 3 zmiany?

1 - od biedy 7 do 12
2 - 12-17,
3 - ??

a interesuje mnie to, bo rozbudowa szkoły w Kórniku jesczze nie zaczęta, a już planuje się zakończenie tych nierozpoczętych prac na 31.07.2012!!

i albo Kórnik też pojedzie na 3 zmiany, w pierwszym półroczu 2012/2013, kiedy te prace niechybnie będą jeszcze trwały, albo trzeba już się rozglądać za większymi lokalami pod wynajem, których miaasto za bardzo nie ma
Ostatnio zmieniany: 3 lata 3 miesiąc temu przez polyanna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:[Kamionki] szkoła w Kamionkach na ul. Mieczewskiej 3 lata 3 miesiąc temu #2404

nie, nie pomyliłem się, jeden Pan zgłosił się i obiecał przesłać plany, jak to dostanę do zaraz umieszczę.

jak będą wyglądały te 3 zmiany to też sobie tego nie wyobrażam, swoją drogą ciekawe czy coś takiego jest przez unię dopuszczalne...? w tej chwili w Szczodrzykowie brakuje już klas, zerówka - dwie grupy po 30 dzieci w jednej sali na dwie zmiany, jedna przychodzi na 8, a druga na 10.30 wtedy ta pierwsza musi wyjść, gdzieś do innej sali wolnej, których nie ma... potem mają się zamieniać, teraz idą na dwór bo jest ciepło ciekawe co będzie zimą...?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:[Kamionki] szkoła w Kamionkach na ul. Mieczewskiej 3 lata 3 miesiąc temu #2405

 • bartek
 • bartek Avatar
 • Offline
 • More Details
  • Posty:64
  • Oklaski: 1
polyanna napisał:

a interesuje mnie to, bo rozbudowa szkoły w Kórniku jesczze nie zaczęta, a już planuje się zakończenie tych nierozpoczętych prac na 31.07.2012!!

rozbudowa szkoły jest rozpoczęta, pozatym nie rozumiem dlaczego piszesz z wykrzyknikiem,że planuje się ukończenie nierozpoczętych prac na 31.07.2012 ? W każdym kontrakcie jest zapis o terminie zakończenia prac, co wiecej termin ten jest określony nawet przed podpisaniem kontraktu z wykonawcą w dokumentacji przetargowej...równie dobrze mogłabyś napisać : planuje się zakończenie prac na 31.07.2012 a jeszcze nie podpisano kontraktu !!!

Nie zmienia to oczywiście faktu,że szkoła w Kamionkach potrzebna jest na teraz.Kiedyś na forum widziałem wpis o wieloletnim planie inwestycyjnym Gminy i widniała tam informacja o szkole w Kamionkach, jako chyba jednej z ważniejszych rzeczy.Poszperajcie na forum,albo poczekajcie na odpowiedź p.Marka, który chyba zabierał głos w tej sprawie.

Przez google znalazłem to:
www.naszborowiec.pl/cmsatt/POM-Kamionki.pdf strona 33
Ostatnio zmieniany: 3 lata 3 miesiąc temu przez bartek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.191 seconds
Układ
Kolory